Musica

kleuter- en lagere school

Team

   

 

Saskia Van Hoeylandt

directeur

saskia.vanhoeylandt@so.antwerpen.be

 

Sigrid Schallenberg

Sigrid.Schallenberg@so.antwerpen.be

beleidsondersteuner


 

  

Nieke Vinck

nieke.vinck@so.antwerpen.be

aanwezig op maandag,
dinsdag en woensdag

   

Els Delanghe

els.delanghe@so.antwerpen.be

aanwezig op dinsdag,
donderdag en vrijdag

 


 

Kleuterschool Bervoetstraat

Ines Bogaerts

instapklas

Ines.Bogaerts@so.antwerpen.be 

 Els Engels

1e kleuterklas

Els.Engels@so.antwerpen.be

Ann Verbergt 

1e, 3e kleuterklas en kleuterturnen

ann.verbergt@so.antwerpen.be

 

Karin Besançon

2e kleuterklas

karin.besançon@so.antwerpen.be

Anja Moriens

3e kleuterklas

Anja.Moriens@so.antwerpen.be

 

Lien Vernimmen

3e kleuterklas

Lien.Vernimmen@so.antwerpen.be

 

Kim Tolleneer

Kinderverzorgster 

Kim.Tolleneer@so.antwerpen.be

zorgondersteuning Christel Colomier

Christel.Colomier@so.antwerpen.be

Kleuterturnen

 

Tante Monique Wauters

Conciërge

Monique.Wauters@so.antwerpen.be

 

 

 

 


Kleuterschool Lange Riddersstraat

 

Eendjesklas: Lynn Ducro

instapklas

Lynn.Ducro@so.antwerpen.be

Flashyklas: Nora Van Assche

1e kleuterklas

Nora.VanAssche@so.antwerpen.be

Nellie en Césarklas: An Maras

2e kleuterklas

An.Maras@so.antwerpen.be

Suske en wiskeklas: Cindy Kowalczykowski

3e kleuterklas

Cindy.Kowalczykowski@so.antwerpen.be

Katrijn Ooms

2e, 3e kleuterklas en kleutertur

Katrijn.Ooms@so.antwerpen.be

Kim Tolleneer

Kinderverzorgster

Kim.Tolleneer@so.antwerpen.be

Daniëlle Coremans

Zorgondersteuning

Daniëlle.Coremans@so.antwerpen.be

 

   

 

 

 

 


Lagere School

Tamara Remery

tamara.remery@so.antwerpen.be

1e leerjaar

Anneke Currinckx

Anneke.Currinckx@so.antwerpen.be

1e leerjaar

Irmgard Bauweraerts

Irmgard.Bauweraerts@so.antwerpen.be

1e leerjaar

 

Ruth Stinkens

Ruth.Stinkens@so.antwerpen.be

e leerjaar

Maggi De Peuter

Maggi.DePeuter@so.antwerpen.be

2e leerjaar

Marie Demesmaeker

Marie.Demesmaeker@so.antwerpen.be

2e leerjaar

Janna Becu

Janna.Becu@so.antwerpen.be

3e leerjaar

 

Anna-Thalia De Meyer

@so.antwerpen.be

3e leerjaar

 

Janice Williams

Janice.Williams@so.antwerpen.be

3e, 4e en 6e leerjaar

Anke Van der Elst

Anke.VanderElst@so.antwerpen.be

4e leerjaar

Marie Dattoli

Marie.Dattoli@so.antwerpen.be

4e leerjaar

 

 

 

Ellen Claesen

Ellen.Claesen@so.antwerpen.be

5e leerjaar

 

Marjan Lauwers

Marjan.Lauwers@so.antwerpen.be

5e leerjaar

Sigrid Schallenberg

Sigrid.Schallenberg@so.antwerpen.be

5e leerjaar

Katrijn Hendriks

Katrijn.Hendriks@so.antwerpen.be

6e leerjaar

 

Leslie Rosseau

Leslie.Rosseau@so.antwerpen.be

6e leerjaar

 

 

 

 

 

Leen Heyrman

Leen.Heyrman@so.antwerpen.be

protestantse godsdienst

Irina Gubinova

Irina.Gubinova@so.antwerpen.be

orthodoxe godsdienst

 

Lieve Jochems

Lieve.Jochems@so.antwerpen.be

katholieke godsdienst

 

Fatima Yachou

Fatima.Yachou@so.antwerpen.be

islamitische godsdienst

Marissa Geerts

Marissa.Geerts@so.antwerpen.be

moraal

 

Gaë Ottomer

Gaë.Ottomer@so.antwerpen.be

turnjuf

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Administratief personeel        

 , 

 

Veronique Booten

Veronique.Booten@so.antwerpen.be

 

Bianca Noens

Bianca.Noens@so.antwerpen.be