Academie Berchem

beeldende kunsten

Contact

Campusdirecteur: Michiel Smits, michiel.smits@so.antwerpen.be, 0473 73 40 25
Artistiek directeur: Geertje Bruyninckx, geertje.bruyninckx@so.antwerpen.be
Beleidsmedewerker: Els Verstraete, els.verstraete@so.antwerpen.be

Coördinator Kinderateliers: Katrien Wuyts, katrien.wuyts@so.antwerpen.be

Secretariaatsmedewerkers
Patricia Baum, patricia.baum@so.antwerpen.be
Danielle Verbist, danielle.verbist@so.antwerpen.be
Jill Ryckaert, jill.ryckaert@so.antwerpen.be
Agata Wlodarska, agata.wlodarska@so.antwerpen.be
Ingrid Artemieff, ingrid.artemieff@so.antwerpen.be

Preventieadviseur: Kris De Block, kris.deblock@so.antwerpen.be

Openingsuren secretariaat - inschrijven kan vanaf 12 juni 2017

Maandag:        12:30 - 14:30  en  18:00 - 20:30 - inschrijven kan enkel tussen 18-20.30 uur!

Dinsdag:          12:30 - 14:30  en 18:00 - 20:30 -  inschrijven kan enkel tussen 18-20.30 uur!

Woensdag:      12:30 - 20:30 -   inschrijven kan enkel tussen 12-16 uur én 18-20.30 uur!

Donderdag:     12:30 - 14:30  en 18:00 - 20:30 -  inschrijven kan enkel tussen 12-16 uur én 18-20.30 uur!

Vrijdag:            12:30 - 14:30  en 18:00 - 20:30 -  inschrijven kan enkel tussen 18-20.30 uur!

Zaterdag:         09:00 - 14:30 -  inschrijven kan enkel tussen 9-14 uur!

Adres

Hoofdvestiging
beeldende kunsten

Frans Van Hombeeckplein 29

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Ramskapellestraat

Ramskapellestraat 43

2600 Berchem

T 03 321 71 97

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Brederodestraat

Brederodestraat 119

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Willem Van Haechtlaan

Willem Van Haechtlaan 66

2050 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Willem Van Laarstraat

Willem Van Laarstraat 21

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Durletstraat

Durletstraat 8

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Gerard Le Grellelaan

Gerard le Grellelaan 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Pestalozzistraat

Pestalozzistraat 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Markgravelei

Markgravelei 148

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Helmstraat

Helmstraat 32

2140 Borgerhout

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Belgiëlei

Belgiëlei 99

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Wijkafdeling
Louizastraat

Louizastraat 17

2000 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Via openbaar vervoer

Met de lijn?
> Bus
6, 17, 18, 32, 295, 297
> Tram
7 en 15

Met de trein?
Station Antwerpen Berchem is ongeveer 10 minuten stappen van de academie.
Je neemt de uitgang aan de achterzijde van het station en steekt onmiddelijk aan de stoplichten de Posthoflei over. De straat die er recht tegenover uitkomt is de Statiestraat. Volg deze straat tot ze over gaat in de Driekoningenstraat. Loop ook de Driekoningenstraat ten einde en steek daar de Grote Steenweg over, waarna je de Frans Van Hombeeckstraat in loopt. Dan zie je aan de overkant van het Frans Van Hombeeckplein de academie.

Via velo

Het dichtsbijzijnde Vélopunt bevindt zich op het Frans Van Hombeeckplein, juist voor de academie.