Academie Berchem

muziek - woord

Contact

ACADEMIE BERCHEM muziek-woord - T 03 286 43 63

Openingsuren secretariaat
van maandag tot en met vrijdag: 13.00 tot 21.00 uur
zaterdag: 9.00 tot 12.30 uur

Campusdirecteur: Michiel Smits, michiel.smits@so.antwerpen.be, 0473 73 40 25 (bij hoogdringendheid)
Artistiek directeur: Ronny Plovie, ronny.plovie@so.antwerpen.be
Beleidsmedewerker: Els Verstraete, els.verstraete@so.antwerpen.be

Coördinatoren
Coördinator AMV, zang, woord, initiatie, piano: Tinne De Groot, tinne.degroot@so.antwerpen.be
Coördinator strijkers, blazers, samenspel, AMC/AMT/MG, wereldmuziek: Kristel Verpoten, kristel.verpoten@so.antwerpen.be
Coördinator PopJazz, gitaar en harp: Johan Sarens, johan.sarens@so.antwerpen.be

Secretariaatsmedewerkers > info@academieberchem.be
Krista Geuens, krista.geuens@so.antwerpen.be
Rita Van de Velde, rita.vandevelde@so.antwerpen.be
Erik Bongers, erik.bongers@so.antwerpen.be

Adres

Hoofdvestiging
muziek - woord

Willem Van Laarstraat 15-17

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Wijkafdeling
Belgiëlei

Belgiëlei 99

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info.beeld@academieberchem.be

Wijkafdeling
Durletstraat

Durletstraat 8

2018 2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Wijkafdeling
Sint-Hubertusstraat

Sint-Hubertusstraat 12

2600 Berchem

T 03 230 43 90

info@academieberchem.be

Wijkafdeling
Vredestraat

Vredestraat 16-22

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Wijkafdeling
Prinsstraat

Prinsstraat 24

2000 Antwerpen

T 03 230 43 90

info@academieberchem.be

Via openbaar vervoer

Met de lijn?
> Bus
6, 17, 18, 32, 295, 297
> Tram
7 en 15

Met de trein?
Station Antwerpen Berchem is ongeveer 10 minuten stappen van de academie.
Je neemt de uitgang aan de achterzijde van het station en steekt onmiddelijk aan de stoplichten de Posthoflei over. De straat die er recht tegenover uitkomt is de Statiestraat. Volg deze straat tot ze over gaat in de Driekoningenstraat. Je loopt verder tot je aan de linkerzijde de Willem Van Laarstraat tegenkomt.

Via velo

Het dichtsbijzijnde Vélopunt bevindt zich op het Frans Van Hombeeckplein, op 3 minuten stappen van de academie.