Apenstaartjes

kleuter- en lagere school

Team

juf        Maak kennis met ons te@m    meester

                             

                        

Directie

Sahadi Daria

Voor een afspraak: contacteer de school: 03 432 17 65     of mail sahadi.daria@so.antwerpen.be

Beleidsondersteuner Annik Faes  
Administratie Chantal Slegers (aanwezig op maandag en vrijdag)
Administratie Nancy Vriesacker (aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag)
Zorgcoördinator Maya Benoy (aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag)
CLB-medewerker Gürsel Celiktas (aanwezig op vrijdagvoormiddag)
Kinderverzorgster Raisy Van Gremberghe (aanwezig op dinsdag-, donderdag- en vrijdagvoormiddag)
Speelklas Vlinders Evelyn Apers  
Kleuterklas 1A  Bijtjes Liselot Vermeir (vervangen door Toke Janssens)  
Kleuterklas 1B  Koetjes Vicky Herbos  
Kleuterklas 1C  Kikkertjes Ilham Rhiourhi  
Kleuterklas 2A  Pinguïns Elissah Loridan  
Kleuterklas 2B  Uilen Jessy Wuijtack  
Kleuterklas 2C  Flamingo's Robbin Braeckmans  
Kleuterklas 3A  Papegaaien Inge Peeters en Sophie Ceulemans Juf Inge werkt 4/5 en staat in de klas op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag. Op vrijdag staat juf Sophie in de klas. 
Kleuterklas 3B Vissen Katia Claes  
Zorgleerkracht kleuters Isabel Adriaens   
Zorgleerkracht kleuters Sophie Ceulemans  
Leerkracht LO kleuters Veronique Soetemans   
Leerkracht LO lagere school Wim Keisers (vervangen door Tine Goris) (aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Leerkracht LO lagere school Pieter Mertens (aanwezig op woensdag)
Zorgleerkracht lagere school Annik Faes  
Zorgleerkracht lagere school Jeanine Mortelmans  
Zorgleerkracht lagere school Britt Nielandt  
Zorgleerkracht lagere school Hedwig Donné  
Zorgleerkracht lagere school Luc Magerman  
1A Isabel Castaldo  
1B Laura Guastamacchia  
1C Nick Van de Putte  
2A Magali Van den Bossche  
2B Sanne Sneyders  
3A Sofie De Bondt  
3B Delphie De Quint  
4A Vincent Avonds  
4B Jamie Verheyleweghen  
5A Valerie Bonroy (vervangen door Sander Gerené)  
5B Steffen Van den Branden  
6A Elke Dierckx  
6B Aysha Maas  
NCZ Britt Baetens (aanwezig op dinsdag en vrijdag)
ISL Yasmina El Haji (aanwezig op dinsdag en vrijdag)
ISL Fatima El Fekri (aanwezig op vrijdag)
PGD Wendy Verelst (aanwezig op dinsdag en vrijdag)
KGD Stien Cools (aanwezig op dinsdag en vrijdag)