Encora

Centrum voor Volwassenenonderwijs

Infodagen Encora: programma infosessiesdinsdag 2 juni 2020 - dinsdag 9 juni 2020

Van dinsdag 2 tot en met dinsdag 9 juni kan je bij Encora terecht voor informatie over onze opleidingen.
info icoon

We organiseren onze infodagen digitaal. Meld je aan voor de infosessie van je keuze zodat we je kunnen informeren over het precieze verloop voor de infosessie over de opleiding van jouw keuze.  

Je ontvangt per e-mail een kopie van je aanmelding.

 

Programma infodagen Encora 2 - 9 juni 2020.

 

> > Overzicht van al onze opleidingen

 

Online infosessies

Automecanicien - bekijk hier de online infosessie
Bedrijfsbeheer en ondernemerschap - bekijk hier de online infosessie
Elektriciteit - bekijk hier de online infosessie 
(chatsessie op 3 juni om 18.30 uur)
Fietshersteller - bekijk hier de online infosessie
Fotograaf - bekijk hier de online infosessie (chatsessie op 2 juni om 18.00 uur)
Goudsmid (juwelen) - bekijk hier de online infosessie
Kraamzorg - bekijk hier de online infosessie
Meubelmaker - bekijk hier de online infosessie

PC- technicus - bekijk hier de online infosessie (chatsessie op 27 mei om 19.00 uur)
Restauratievakman meubelstofferen - bekijk hier de online infosessie (chatsessie op 3 juni om 19.30 uur)
Sanitair - bekijk hier de online infosessie 
Schilder-decorateur - bekijk hier de online infosessie 

dinsdag 2 juni 

09:00 uur: Jeugd- en gehandicaptenzorg - meld je hier aan 
11.30 uur: Allround Grimeur Visagist - meld je hier aan
13.30 uur: Schoonheidsspecialist - meld je hier aan 
17.00 uur: Masseur meld je hier aan 
17.45 uur: Zorgmassage bij kanker meld je hier aan 
18.00 uur: Logistiek assistent/Zorgkundige meld je hier aan
19:00 uur: Grafisch vormgever (DTP), Illustrator, InDesign, Photoshop - meld je hier aan 
19:00 uur: Software programmeren - meld je hier aan 
19:00 uur: Mode - meld je hier aan
19.30 uur: AutoCAD en Autodesk Inventor - meld je hier aan 
20:00 uur: Webdesigner/webontwikkelaar - meld je hier aan 
21:00 uur: Multimedia: Videobewerking, After Effects - meld je hier aan 

woensdag 3 juni 

09.00 uur: Logistiek assistent/Zorgkundige meld je hier aan
10:00 uur: Aanvullende Algemene Vorming (diploma secundair onderwijs) - meld je hier aan 
13.30 uur: Start to ICT, Word voor beginners, Excel voor beginners, PowerPoint, Starten met sociale media - meld je hier aan 

donderdag 4 juni 

13:00 uur: Allround kapper, Barbier, Snittechnieken - meld je hier aan
18.00 uur: Logistiek assistent/Zorgkundige meld je hier aan
18:00 uur: Goudsmid - meld je hier aan
18.30 uur: TalenArabisch, Chinees, Duits, Engels, Frans, Grieks, Italiaans, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Turks en Zweeds - meld je hier aan 
19:00 uur: Begeleider in de (buitenschoolse) kinderopvang - meld je hier aan

 

maandag 8 juni 

19:00 uur: Schilder - meld je hier aan 
19.30 uur: Aanvullende Algemene Vorming (diploma secundair onderwijs) - meld je hier aan

dinsdag 9 juni

18:30 uur: Bibliotheekmedewerker - Informatiebemiddelaar - meld je hier aan 

woensdag 10 juni

18:30 uur: Nederlands voor de sociale sector - meld je hier aan