De Leerexpert

Burchtse Weel - basis

Team

Ons schoolteam bestaat uit:

 

Directie

Directeur

 

Maarten Gillis

 

Voorbereidende kleuterwerking

Klassymbool van de knuffelberenklas Klassymbool van de hondjesklas Klassymbool van de kikkerklas Klassymbool van de pandaklas
Kleuterjuffen : Sabine Verstraete (Cynthia De smet) en Inge Huyskens Kleuterjuffen : Ischa De Vleeschouwer, Sabine Verstraete (cynthia De Smet) en Simonne Brabands Kleuterjuffen : Nelly De Raeymaekers en Simonne Brabands (Floorien Van De Vijver) Kleuterjuffen : Katrien Geeraerts (Sky Mc Lain) en Simonne Brabands
Kinderverzorging : Martine Verdyck en Carmen Mignolet (Heidi Jacobs) Kinderverzorging : Martine Bijvoets en Ineke Nelen Kinderverzorging : Nick Kusé en Heidi Jacobs Kinderverzorging : Linda Chielens en Lizzy Braem
LO-leerkracht : Benito Verswyvel LO-leerkracht : Benito Verswyvel LO-leerkracht : Benito Verswyvel LO-leerkracht : Benito Verswyvel

 

Leefleerstroom

Klassymbool van de aapjesklas   Klassymbool van de beertjesklas   Klassymbool van de dolfijnenklas
Klasleerkrachten : Diete Van Hoyweghen   Klasleerkracht : Michael Sneyers   Klasleerkracht : Anja Van Eerdewegh
LO-leerkracht : Benito Verswyvel   LO-leerkracht : Len De Wit   LO-leerkracht : Benito Verswyvel
         
         
Klassymbool van de eekhoornklas   Klassymbool van de flamingoklas   Klassymbool van de konijnenklas
Klasleerkracht : Erica Hellemans   Klasleerkracht : Els Van Oudenhaege en Floorien Van De Vijver   Klasleerkracht : Cindy Van Regenmortel
LO-leerkracht : Len De Wit   LO-leerkracht : Len De Wit   LO-leerkracht : Benito Verswyvel

 

Leefleerstroom - autiwerking

Klassymbool van de zonnetjesklas Klassymbool van de maanklas Klassymbool van de bliksemklas Klassymbool van de regenboogklas
Klasleerkracht : Stevie Stallaert Klasleerkracht : Barbara van Brederode en Bieke Elseviers Klasleerkracht : Leen Demey Klasleerkracht : Ines Vanderveken
LO-leerkracht : Benito Verswyvel LO-leerkracht : Stephany Vandoninck LO-leerkracht : Len De Wit LO-leerkracht : Len De Wit

 

Functiestroom

Klassymbool van de giraffenklas      
Klasleerkrachten : Mireille Sneyers      
LO-leerkracht : Benito Verswyvel en Len De Wit      

 

Ervaringsstroom

Klassymbool van de glimwormpjesklas   Klassymbool van de vuurvliegjesklas   Klassymbool van de duizendpootjesklas
Klasleerkrachten : Heidi Pyl en Simonne Brabands (Floorien Van De Vijver)   Klasleerkrachten :  Elke Michiels en Stephany Vandoninck   Klasleerkrachten : Els Knaepkens en Stephany Vandoninck
LO-leerkracht : Stephany Vandoninck   LO-leerkracht : Stephany Vandoninck   LO-leerkracht : Stephany Vandoninck
Medewerkers MFC : Sarah Storms   Medewerkers MFC : Nathalie Borghgraef   Medewerkers MFC : Lode Vaes, Kaylee Persy en Kobe Geersheuvels

 

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

Pictogram levensbeschouwelijke vakken Leerkrachten Rooms-Katholieke godsdienst :  Nele Lunskens
Leerkrachten Islamitische godsdienst : Abdel Bukraa en Khadija Boubcher
Leerkrachten Niet-confessionele zedenleer :  
Leerkracht Protestants- Evangelische godsdienst : Jeanne Carron Bouka

 

Paramedisch personeel

    Pictogram logopedist

Logopedisten

 

 

Kinesitherapeuten

 

 Pictogram kinesisten

Ergotherapeuten

Gina Radema   Els Van Mol   Liese Blom
Fatima Al Marchohi   Ben Peeters   Vanja Mertens
Tine Van De Velde        
Martine Samsom        
Els Van Den Hende        

 

Pictogram orthopedagogen

Orthopedagogen

 

Kinderverzorg(st)ers

 

Verpleegkundige

Valerie Wynants   Martine Bijvoets   Ingrid De Ridder
Elien Vervliet   Lizzy Braem    
    Linda Chielens    
    Jaimie Griffiths    
    Heidi Jacobs    
    Carmen Mignolet (Heidi Jacobs)    
    Ineke Nelen    
    Rit Segers    
    Martine Verdyck    
    Nick Kusé    

Secretariaat

Pictogram secretariaat Leerlingenadministratie : Annemieke Blommaert
Personeelsadministratie : Ilse Peeters
Buscoördinatie : Filip Vereecke
Boekhouding : Patty Lefever

 

Ondersteunend personeel

Pictogram ondersteunend personeel Beleidsondersteuner : Linda De Nys
BLIO-leerkrachten Els Deklerck en Sandra Pattijn
Auticoach : Sandra Pattijn
Mentor aanvangsbegeleiding : Sandra Pattijn en Linda De Nys  
Stagecoördinator : Linda De Nys
Ondersteunende leerkrachten : Simonne Brabands
Lerarenplatform : Bieke Elseviers en Barbara van Brederode

 

Onderhoudspersoneel

Sandra Van Overstraeten

Vanessa Budts

Ingeborg Janssens