Musica

kleuter- en lagere school

Team

   

 

Saskia Van Hoeylandt

saskia.vanhoeylandt@so.antwerpen.be


 

  

Nieke Vinck

nieke.vinck@so.antwerpen.be

aanwezig op maandag,
dinsdag en woensdag

   

Els Delanghe

els.delanghe@so.antwerpen.be

aanwezig op dinsdag,
donderdag en vrijdag

 


 

Kleuterschool Bervoetstraat

Puppyklas: Ann Verbergt

ann.verbergt@so.antwerpen.be

Kikkerklas: Els Engels

Els.Engels@so.antwerpen.be

Uilenklas: Ines Bogaerts

Ines.Bogaerts@so.antwerpen.be

Drakenklas: Anja Moriens

Anja.Moriens@so.antwerpen.be

Giraffenklas: Lien Vernimmen

Lien.Vernimmen@so.antwerpen.be

zorgondersteuning Christel Colomier

Christel.Colomier@so.antwerpen.be

 

Kinderverzorgster Kim Tolleneer

Kim.Tolleneer@so.antwerpen.be

 

Yana Van Der Veken

Yana.Vanderveken@so.antwerpen.be

 

Conciërge Tante Monique Wauters

 

 

 

 


Kleuterschool Lange Riddersstraat

 

Eendjesklas: Lynn Ducro

Lynn.Ducro@so.antwerpen.be

Flashyklas: Nora Van Assche

Nora.VanAssche@so.antwerpen.be

Nellie en Césarklas: An Maras

An.Maras@so.antwerpen.be

 

Suske en wiskeklas: Cindy Kowalczykowski

Cindy.Kowalczykowski@so.antwerpen.be

Zorgondersteuning Daniëlle Coremans

Daniëlle.Coremans@so.antwerpen.be

Kinderverzorgster  Kim Tolleneer

Kim.Tolleneer@so.antwerpen.be

Leerkracht kleuterturnen

Katrijn Ooms

Katrijn.Ooms@so.antwerpen.be

   

 

 

 

 


Lagere School

Tamara Remery

tamara.remery@so.antwerpen.be

1e leerjaar

Irmgard Bauweraerts

Irmgard.Bauweraerts@so.antwerpen.be

1e leerjaar

Marie Dattoli

Marie.Dattoli@so.antwerpen.be

1e leerjaar

Anneke Currinckx

Anneke.Currinckx@so.antwerpen.be

2e leerjaar | zwemmen

Maggi De Peuter

Maggi.DePeuter@so.antwerpen.be

2e leerjaar

Marie Demesmaeker

Marie.Demesmaeker@so.antwerpen.be

2e leerjaar

Anke Van der Elst

Anke.VanderElst@so.antwerpen.be

3e leerjaar

Ruth Stinkens

Ruth.Stinkens@so.antwerpen.be

3e leerjaar

 

 

 

 

Janna Becu

Janna.Becu@so.antwerpen.be

4e leerjaar

Janice Williams

Janice.Williams@so.antwerpen.be

4e leerjaar

 

Hannes Van de Vreken

hannes.vandevreken@so.antwerpen.be

4e leerjaar

Noor Wouters

Noor.Wouters@so.antwerpen.be

1e en 4e leerjaar

Anna-Thalia De Meyer

@so.antwerpen.be

3e en 4e leerjaar

 

Ellen Claesen

Ellen.Claesen@so.antwerpen.be

5e leerjaar

Marjan Lauwers

Marjan.Lauwers@so.antwerpen.be

5e leerjaar

Elly Mariën

Elly.Mariën@so.antwerpen.be

5e leerjaar

Katrijn Hendriks

Katrijn.Hendriks@so.antwerpen.be

6e leerjaar | zwemmen

Leslie Rosseau

Leslie.Rosseau@so.antwerpen.be

6e leerjaar

Sigrid Schallenberg

Sigrid.Schallenberg@so.antwerpen.be

5e en 6e leerjaar | crescendo

Leen Heyrman

Leen.Heyrman@so.antwerpen.be

protestantse godsdienst

Irina Gubinova

Irina.Gubinova@so.antwerpen.be

orthodoxe godsdienst

 

Lieve Jochems

Lieve.Jochems@so.antwerpen.be

katholieke godsdienst

 

Fatima Yachou

Fatima.Yachou@so.antwerpen.be

islamitische godsdienst

ntb

moraal

 

Gaë Ottomer

Gaë.Ottomer@so.antwerpen.be

turnjuf

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Administratief personeel        

 , 

Veronique Booten

veronique.booten@so.antwerpen.be

bianca Noens

bianca.noens@so.antwerpen.be

Onderhoudspersoneel    

Diana

Karin

Florentina

Yasmina 

Franka