Contact

Stedelijk Lyceum is een verzamelnaam voor de stedelijke middelbare scholen in Antwerpen.

Gebruik de opleidingenzoeker als je op zoek bent naar een bepaalde opleiding.
In de scholenzoeker vind je de adressen van al onze scholen.

Voor vragen kan je altijd mailen naar info@stedelijklyceum.be of bellen naar 0800 230 19

Adres

Stedelijk Lyceum Berchem

St.Hubertusstraat 12

2600 Berchem

T 03 292 95 70

berchem@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Cadix

Cadixstraat 2

2000 Antwerpen

T 03 206 00 60

cadix@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Lakbors

Confortalei 173

2100 Deurne

T 03 360 50 20

lakbors@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Lamorinière

Lamorinièrestraat 248

2018 Antwerpen

T 03 285 94 00

lamoriniere@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Lange Beeldekens

Lange Beeldekensstraat 264

2060 Antwerpen

T 03 289 10 40

langebeeldekens@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Linkeroever

Gloriantlaan 60

2050 Antwerpen

T 03 292 90 50

linkeroever@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Meir

Eikenstraat 8

2000 Antwerpen

T 03 212 19 40

meir@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Merksem

Vuurkruisenlaan 16

2170 Merksem

T 03 641 64 20

merksem@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Merksem
OKAN

St-Bartholomeusstraat 79

2170 Merksem

T 03 292 96 50

merksem@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Offerande

Offerandestraat 19

2060 Antwerpen

T 03 502 18 60

offerande@stedelijklyceum.be

Stedelijk Lyceum Olympiade

VIIe Olympiadelaan 2

2020 Antwerpen

T 03 242 90 60

olympiade@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Pestalozzi
Jan de Voslei

Jan De Voslei 6

2020 Antwerpen

T 03 293 24 00

pestalozzi@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Expo

Boomsesteenweg 270

2020 ANTWERPEN

T 03 291 14 30

expo@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Quellin
Kruger

Leningstraat 26

2140 Antwerpen

T 03 432 17 98

quellin@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Quellin

Quellinstraat 31

2018 Antwerpen

T 03 201 62 80

quellin@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Waterbaan

Waterbaan 159

2100 Deurne

T 03 292 66 70

waterbaan@stedelijklyceum.be

Website

Stedelijk Lyceum Zuid

August Leyweg 3

2020 Antwerpen

T 03 241 07 50

zuid@stedelijklyceum.be

Website