Stedelijk Lyceum Waterbaan

secundair onderwijs

Team

Directie

Martiny Chantal Directieteam
Dobbeleir-Goddaert Mich Directieteam

Technisch adviseur

Cornelissen Ilse Technisch adviseur

Secretariaat

Cornelissen Ilse Preventiemedewerker
Couwels Ludo Opvoeder-Boekhouding
Deckx Anne Opvoeder-Boekhouding
Franck Kim Preventiemedewerker (Jojo)
Metellus Tom Opvoeder-Algemene organisatie
Myhre Petra Opvoeder-Leerlingenadministratie Rochusstraat
Silva Katia Opvoeder-Personeelsadministratie
Smeets Martine Opvoeder-Leerlingenadministratie
Vanberghen Mieke Opvoeder-Boekhouding
Van Dyck Ken Opvoeder-Leerlingenadministratie Waterbaan
Willemen Sarah Preventiemedewerker (Jojo)
Zagers Alain Opvoeder-Veiligheid
Zeroial Seham Opvoeder-Boekhouding

Leerlingenbegeleiding

Baeten Viviane Leerlingenbegeleidster/taalondersteuning
De Haeck Michael CLB-medewerker
De Mey Lissa CLB-medewerker
Dils Nancy Leerlingenbegeleidster/gedragscoach
Luyckx Stephanie Leerlingenbegeleidster/leerstoornissen
Pellens Marina Coördinatie leerlingenbegeleiding
Van Otten Martine Coördinatie leerlingenbegeleiding
Zagers Alain Leerlingenbegeleider/gedragscoach

Studieloopbaanbegeleiding

Beyers Katrien Studieloopbaanbegeleiding
El Allachi Soumaya Studieloopbaanbegeleiding
Schoofs Kim Studieloopbaanbegeleiding
Van Bommel Wendy Studieloopbaanbegeleiding

Ict

Houvenaeghel Francis ICT-coördinator-Laborant
Peiffer Jean-Pierre ICT-coördinator

Leerkrachten

Adriaenssens Kim Nederlands
Aerden Kurt Engels
Aerts Elke Engels-Economische Initiatie
Baeten Viviane Katholieke Godsdienst
Ballings Marianne Boekhouden-Dactylo-Economie-Informatica
Baré Jan Aardrijkskunde-Nederlands-PAV
Belien Els Muzikale Opvoeding
Bertrand Christine Marie  
Beyers Katrien Praktijk Huishoudkunde-Stagebegeleiding-TV Huishoudkunde-GiPcoördinator
Biot Ken Lichamelijke Opvoeding
Buvens Randi Latijn-Wiskunde-NCZ
Cabuy Marina Boekhouden-Economie-Boekhouding Waterbaan
Couwels Ludo  
de Bakker Isabelle Wetenschappelijk Werk-Natuurwetenschappen
Deckx Evy Stage coördinator-Stagebegeleiding-Verzorging
De Loose Sarah Chemie-Fysica
De Maayer Debby Gezondheidsleer-Hygiënische verzorging-Technologische Opvoeding-Sociale vorming-TV en PV Huishoudkunde
Demeulder Matthias  
De Munck Tom  Katholieke Godsdienst
Dens Wendy  
De Raedt Gert Informatica-Toegepaste informatica
De Somer Catherine Plastische Opvoeding-Decoratie
De Troch Saskia Wiskunde
De Winter John Aardrijkskunde-Engels
De Zutter Chantale Frans
D'Huyvetter Mattias Orthodoxe Godsdienst
Dils Nancy Lichamelijke Opvoeding
Dockx Nancy Stagebegeleiding-Verzorging
Donckers Sanne Decoratie-PO
Droeshout Tomas NCZ
El Allachi Soumaya Geschiedenis-Leren Leren
El Khalfioui Aicha PV- en TV Huishoudkunde
El Mouaden Ahmed Islamitische Godsdienst
Francis Stefanie Maatschappelijke & Sociale Vorming-NC Zedenleer-Opvoedkunde-Integrale Opdracht-Sociaal Recht
Gazin Serge  
Gerrits Frank Aardrijkskunde-PAV
Goosens Maaike Nederlands
Harnafi Nasser Islamitische Godsdienst
Herthogs Jolien  
Hiel Fien  
Kwapisiewicz Anna Katholieke Godsdienst
Lambrechts Bart  
Lange Mieke Nederlands
Luyckx Stephanie Nederlands-Spaans
Mariën Ann Geschiedenis-NC Zedenleer-PAV
Meulemans Nathalie Wiskunde
Mostmans Evi  
Pas Laura Duits-Frans-Franse handelscorrespondentie
Peeters Sandra Nederlands
Pittoors Ingrid PAV-Frans
Quick Robin  
Rutten Izja Plastische Opvoeding
Saeys Dirk Wiskunde-Fysica
Saris Evelien  
Schoenmaekers Philippe Nederlands
Schoofs Kim Biologie-Natuurwetenschappen
Smeets Martine LeGOn
Somers Marleen Biologie-Wetenschappelijk Werk Natuurwetenschappen
Torfs Patricia Sociale en Technische Vorming-PV Huishoudkunde-Voeding-Voedingsleer
Tytgadt Kristin Lichamelijke Opvoeding
Van Acker Ben Protestantse Godsdienst
Van Bommel Wendy PAV
Vanbylen Evi Engels-Nederlands
Van den Bergh Stef Natuurwetenschappen
Van de Put Kitty Boekhouden-Economie-Handelsrekenen-Recht-Stagebegeleiding-GiP Coördinator
Van den Brande Nathalie Wiskunde-Natuurwetenschappen
Van den Heuvel Nancy Verzorging-Stagebegeleiding
Van den Sande Wendy Zorg voor Woon- en Leefmilieu-Techniek-kerngroep Empowerment
Van Dyck Nancy Textielzorg-Voedingsleer+Voeding-Zorg voor woon- en leefomgeving-Biologie+toegepaste Biologie
Van Goethem Olivier  
Van Hertbruggen Charlotte Frans
Vanlandschoot Sara Chemie-Toegepaste Wetenschappen
Van Moere Verena Wiskunde
Van Neyghem Ellen Latijn-Wiskunde
Van Ooteghem Ann Wiskunde
Van Overmeire Ria PAV
Van Pée Jesse  
Van Peteghem Maya Frans-Franse handelscorrespondentie
Van Rompaey Kristel Techniek
Vargyas Cecilia Wiskunde
Ver Berne Ellis Gedrags- en Cultuurwetenschappen
Verbeeck Britt Expressie-Frans
Verbeeck Winnie Frans
Verdonck Anke PAV
Vergouwen Gwen Geschiedenis
Verheyen Jeroen  
Verheyen Lizzy Wiskunde-SEI-Boekhouden-Informatica
Verheyen Nele Expressie-Plastische Opvoeding
Verhulst Zoë  
Verstraelen Sandra Verzorging-Stagebegeleiding
Waerenborgh Ben  
Willems Greet Omgangskunde-Opvoedkunde-Stagebegeleiding