Over deze studierichting
In de studierichting Grafische technieken krijg je een brede grafische basisopleiding op het vlak van het ontwerpen, vormgeven en zelfstandig realiseren van grafische eindproducten. De opleiding is eerder praktisch gericht.
Check in deze video het werk van onze leerlingen.
Je gaat voor het totaalplaatje: je combineert tekst, beeld, video, audio en websites. En het liefst op een interactieve manier in een mooie lay-out.
In de studierichting Grafische technieken ontdek je wat multimediaal allemaal inhoudt. Zowel de praktische als de artistieke kant.
Je leert werken met de programma's die nodig zijn een verhaal op een gepaste manier naar buiten te brengen.
Creativiteit en fantasie zijn belangrijke eigenschappen maar ook structuur en oog voor detail mogen niet ontbreken.
Daarnaast heb jij zin voor techniek, originaliteit, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid wants als graficus, ben jij in een bedrijf de communicatiespecialist in gedrukte en online media.
Abonneer je op ons YouTube kanaal voor meer video's.
Lessentabel - overzicht vakken
Situering van de studierichting
Deze opleiding bevindt zich in het domein Kunst & Creatie. De studierichting bereidt je voor om te gaan werken maar je kan ook verder studeren.
Crossmedia is de logische vervolgopleiding in de derde graad.
Toelatingsvoorwaarden
Je bent geslaagd voor de eerste graad A-stroom.
Scholen en inschrijven
Kunstkaai
2000 Antwerpen
Gerelateerde opleidingen
Andere opleidingen die je mogelijk kunnen interesseren: