Uurrooster 2024 - 2025
Alle dagen, uren en locaties onder voorbehoud van wijzigingen.
dag | uur | vestiging | leerkracht | |
GROEPSMUSICEREN (1u) 3de Graad | ||||
accordeon ensemble | donderdag | ntb | Academie Wilrijk | Igor Berezko |
ensemble nieuwe muziek | donderdag | 20u-21u | Academie Wilrijk | Katrien Gaelens |
ensemble oude muziek | maandag | ntb | Academie Wilrijk | Floris De Rycker |
dinsdag | ntb | Academie Wilrijk | Geert Van Gele | |
donderdag | ntb | Academie Wilrijk | Katrien Gaelens | |
folk ensemble | donderdag | ntb | Academie Wilrijk | Igor Berezko |
kamermuziek | zaterdag | ntb | Academie Wilrijk | ntb |
slagwerkensemble volwassenen | maandag | 21u-22u | Academie Wilrijk | Bart Van Aken |
vocaal ensemble | dinsdag | 20u-21u | Academie Wilrijk | Marianne Vliegen |
GROEPSMUSICEREN (2u) 3de Graad | ||||
blazersensemble tieners | zaterdag | 10u-12u | Academie Wilrijk | ntb |
brassband | zaterdag | 10u-12u | Academie Deurne | Luc Van Gorp |
gitaarensemble | donderdag | 18u-20u | Academie Wilrijk | David Van Steenkiste |
koor tieners | woensdag | 18u-20u | De Ark | Birgitte Christophe |
koor volwassenen | woensdag | 20u-22u | De Ark | Birgitte Christophe |
slagwerkensemble tieners graad 3 | maandag | 18u-20u | Academie Wilrijk | Bart Van Aken |
strijkersensemble graad 3 | zaterdag | 9u-11u | De Ark | Marleen Valvekens |
vocaal ensemble | maandag | 19u30-21u30 | Academie Wilrijk | Marianne Vliegen |
BEGELEIDINGSPRAKTIJK (1u) 3de Graad | ||||
BP piano (beginners – 3.1) | vrijdag | 19u-20u | Academie Wilrijk | Geert Synnave |
zaterdag | 13u-14u | Academie Wilrijk | Geert Synnave | |
BP piano (vanaf 3.2) | de leerkracht maakt hierover individuele afspraken | |||
BP gitaar | de leerkracht maakt hierover individuele afspraken | |||
BP klavecimbel | donderdag | ntb | Academie Wilrijk | Ben Van Nespen |
BP orgel | donderdag | ntb | Academie Wilrijk | Ben Van Nespen |
BP renaissanceluit | maandag | ntb | Academie Wilrijk | Floris De Rycker |
literatuurstudie & analyse piano | vrijdag (2-wekelijks) | 20u-22u | Academie Wilrijk | Geert Synnave |
KEUZEVAK 3de Graad | ||||
compositie & arrangement klassiek | ntb | ntb | Academie Wilrijk | Bart Verstraeten |
muzieklab muziek & cultuur jongeren 19u- | dinsdag | 20u | Academie Wilrijk | Steven Marien |
muzieklab muziek & cultuur volwassenen * | dinsdag (2-wekelijks) | 20u-22u | Academie Wilrijk | Steven Marien |
muzieklab pro | ntb | ntb | Academie Wilrijk | Birgitte Christophe |
ntb | ntb | Academie Wilrijk | Birgitte Christophe | |
DJ | maandag | 19u-20u | Academie Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
elektronische muziek (Artificial Intelligence) |
maandag | 18u-19u | Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
elektronische muziek (Ableton & synths) |
woensdag | 15u-16u | Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
elektronische muziek * (Ableton & synths) |
donderdag | 17u-18u | Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
muzieklab oude muziek | workshops, lezingen en concerten (aanbod via de website) | |||
LIVE EN STUDIO ELECTRONICS 3de Graad | ||||
Live en studio electronics + Live en studio electronics (labo) |
maandag woensdag |
18u-19u 16u-18u |
Academie Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
DJ + DJ (labo) |
maandag woensdag |
19u-20u 16u-18u |
Academie Wilrijk | Diederik Van Lembergen |
* klas enkel voor leerlingen die al minstens 1 jaar elektronische muziek volgden