Academie Berchem

muziek - woord - beeld

Contact

ACADEMIE BERCHEM 

Afdeling MUZIEK-WOORD - T 03 286 43 63 - info.muziekwoord@academieberchem.be 
Afdeling BEELD - T 03 292 63 00 - info.beeld@academieberchem.be

Directie
Campusdirecteur: Michiel Smits, michiel.smits@so.antwerpen.be, 0473 73 40 25 (bij hoogdringendheid)
Artistiek directeur muziek-woord: Ronny Plovie, ronny.plovie@so.antwerpen.be
Artistiek directeur beeld: Geertje Bruyninckx, geertje.bruyninckx@so.antwerpen.be
Beleidsmedewerker: Els Verstraete, els.verstraete@so.antwerpen.be

Afdeling MUZIEK-WOORD - T 03 286 43 63

Hoe bereik ik Academie Berchem Muziek Woord?
 

Tijdens de zomervakantie is de Academie gesloten.
Het secretariaat is opnieuw geopend vanaf 28 augustus. 

Inschrijven kan op:

  • 28, 29 en 30 augustus van 17 tot 20u.
  • vanaf september tussen 16 en 20 uur

Coördinatoren
Coördinator kunstenbad, instrumentinitiatie, muziekatelier, muzieklab, muziektheorie, woord, musical, zang en zorgcoördinatie:
Tinne De Groot, tinne.degroot@so.antwerpen.be
Coördinator piano, groepsmusiceren, blazers, strijkers en wereldmuziek: Kristel Verpoten, kristel.verpoten@so.antwerpen.be
Coördinator Jazz-Pop-Rock, gitaar en harp: Johan Sarens, johan.sarens@so.antwerpen.be 

Secretariaatsmedewerkers
info.muziekwoord@academieberchem.be

Krista Geuens, krista.geuens@so.antwerpen.be
Luca Lemmens, luca.lemmens@so.antwerpen.be
Erik Bongers, erik.bongers@so.antwerpen.be

Afdeling BEELD - T 03 292 63 00

Hoe bereik ik Academie Berchem Beeld? 
Let op: het officieel adres is gewijzigd. Ingang is verschoven naar de Onze-Lieve-Vrouwstraat 25)

Tijdens de zomervakantie is de Academie gesloten.
Het secretariaat is opnieuw geopend vanaf 28 augustus. 

Inschrijven kan op:

  • 28, 29 en 30 augustus van 17 tot 20u.
  • vanaf september tussen 16 en 20 uur.

Coördinatoren
Coördinator kinderateliers: Katrien Wuyts, katrien.wuyts@so.antwerpen.be
Coördinator opmaak/lay-out: Marie Sledsens,  marie.sledsens@so.antwerpen.be

Secretariaatsmedewerkers 
> info.beeld@academieberchem.be
Patricia Baum, patricia.baum@so.antwerpen.be
Danielle Verbist, danielle.verbist@so.antwerpen.be
Jill Ryckaert, jill.ryckaert@so.antwerpen.be
Agata Wlodarska, agata.wlodarska@so.antwerpen.be
Lieve Van Staey, lieve.vanstaey@so.antwerpen.be 

Preventieadviseur: Kris De Block, kris.deblock@so.antwerpen.be

Adres

Hoofdvestiging
muziek - woord

Willem Van Laarstraat 15-17

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info.muziekwoord@academieberchem.be

Hoofdvestiging
beeldende kunsten

Onze-Lieve-Vrouwstraat 25

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
De Sterrenkijker

Durletstraat 8

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Vestiging
Kosmos

Gerard le Grellelaan 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
De Zevensprong

Helmstraat 32

2140 Borgerhout

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
Via Louiza

Louizastraat 17

2000 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
De Kolibrie

Markgravelei 148

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
De Tandem

Pestalozzistraat 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
Prins Dries

Prinsstraat 24

2000 Antwerpen

T 03 230 43 90

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestiging
Het Palet

Ramskapellestraat 43

2600 Berchem

T 03 321 71 97

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
St-Stanislaskapel

Sint-Hubertusstraat 12

2600 Berchem

T 03 230 43 90

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestiging
De Nieuwe Vrede

Vredestraat 16-22

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestiging
Aan De Stroom

Willem Van Haechtlaan 66

2050 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
Willem Van Laarstraat

Willem Van Laarstraat 21

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestiging
De Spiegel

Belgiëlei 99

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Vestiging
De Kleine Wereld

Brederodestraat 119

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Via openbaar vervoer

Met de lijn?
> Bus
6, 17, 18, 32, 295, 297
> Tram
7 en 15

Met de trein?
Station Antwerpen Berchem is ongeveer 10 minuten stappen van de academie.
Je neemt de uitgang aan de achterzijde van het station en steekt onmiddelijk aan de stoplichten de Posthoflei over. De straat die er recht tegenover uitkomt is de Statiestraat. Volg deze straat tot ze over gaat in de Driekoningenstraat. Je loopt verder tot je aan de linkerzijde de Willem Van Laarstraat tegenkomt. In deze straat bevindt zich de Academie Muziek-Woord.

Om de Beeldende Academie te bereiken, loop je de Driekoningenstraat ten einde en steekt daar de Grote Steenweg over, waarna je de Frans Van Hombeeckstraat in loopt. Dan zie je aan de overkant van het Frans Van Hombeeckplein de academie.

Via velo

Het dichtsbijzijnde Vélopunt voor de Beeldende Academie bevindt zich op het Frans Van Hombeeckplein.

Voor de Academie Muziek-Woord bevindt het dichtsbijzijnde Vélopunt zich ter hoogte van het districtshuis op de Grote Steenweg.