Academie Berchem

muziek - woord - beeld

Contact

ACADEMIE BERCHEM 

Afdeling MUZIEK-WOORD - T 03 286 43 63 - info.muziekwoord@academieberchem.be 
Afdeling BEELD - T 03 292 63 00 - info.beeld@academieberchem.be

Directie
Campusdirecteur: Michiel Smits, michiel.smits@so.antwerpen.be, 0473 73 40 25 (bij hoogdringendheid)
Artistiek directeur muziek-woord: Ronny Plovie, ronny.plovie@so.antwerpen.be
Artistiek directeur beeld: Geertje Bruyninckx, geertje.bruyninckx@so.antwerpen.be
Beleidsmedewerker: Els Verstraete, els.verstraete@so.antwerpen.be

Afdeling MUZIEK-WOORD - T 03 286 43 63

Hoe bereik ik Academie Berchem Muziek Woord?

Openingsuren secretariaat
Maandag tot en met vrijdag: 13.00 tot 21.00 uur
Zaterdag: 9.30 tot 13.00 uur

Coördinatoren
Coördinator kunstenbad, instrumentinitiatie, muziekatelier, muzieklab, muziektheorie, woord, musical, zang en zorgcoördinatie:
Tinne De Groot, tinne.degroot@so.antwerpen.be
Coördinator piano, groepsmusiceren, blazers, strijkers en wereldmuziek: Kristel Verpoten, kristel.verpoten@so.antwerpen.be
Coördinator Jazz-Pop-Rock, gitaar en harp: Johan Sarens, johan.sarens@so.antwerpen.be 

Secretariaatsmedewerkers
info.muziekwoord@academieberchem.be

Krista Geuens, krista.geuens@so.antwerpen.be
Rita Van de Velde, rita.vandevelde@so.antwerpen.be
Erik Bongers, erik.bongers@so.antwerpen.be

Afdeling BEELD - T 03 292 63 00

Hoe bereik ik Academie Berchem Beeld?

Openingsuren secretariaat
Maandag tot en met vrijdag: 9.00 tot 21 uur
Zaterdag: 9.00 tot 15.30 uur

Coördinatoren
Coördinator kinderateliers: Katrien Wuyts, katrien.wuyts@so.antwerpen.be
Coördinator opmaak/lay-out: Marie Sledsens, marie.sledsens@so.antwerpen.be

Secretariaatsmedewerkers 
> info.beeld@academieberchem.be
Patricia Baum, patricia.baum@so.antwerpen.be
Danielle Verbist, danielle.verbist@so.antwerpen.be
Jill Ryckaert, jill.ryckaert@so.antwerpen.be
Agata Wlodarska, agata.wlodarska@so.antwerpen.be
Lieve Van Staey, lieve.vanstaey@so.antwerpen.be 

Preventieadviseur: Kris De Block, kris.deblock@so.antwerpen.be

Adres

Hoofdvestigingsplaats
muziek - woord

Willem Van Laarstraat 15-17

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info.muziekwoord@academieberchem.be

Hoofdvestigingsplaats
beeldende kunsten

Frans Van Hombeeckplein 29

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Durletstraat

Durletstraat 8

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Gerard Le Grellelaan

Gerard le Grellelaan 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Helmstraat

Helmstraat 32

2140 Borgerhout

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Louizastraat

Louizastraat 17

2000 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Markgravelei

Markgravelei 148

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Pestalozzistraat

Pestalozzistraat 5

2020 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Prinsstraat

Prinsstraat 24

2000 Antwerpen

T 03 230 43 90

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Ramskapellestraat

Ramskapellestraat 43

2600 Berchem

T 03 321 71 97

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Sint-Hubertusstraat

Sint-Hubertusstraat 12

2600 Berchem

T 03 230 43 90

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Vredestraat

Vredestraat 16-22

2600 Berchem

T 03 286 43 63

info.muziekwoord@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Willem Van Haechtlaan

Willem Van Haechtlaan 66

2050 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Willem Van Laarstraat

Willem Van Laarstraat 21

2600 Berchem

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Belgiëlei

Belgiëlei 99

2018 Antwerpen

T 03 286 43 63

info@academieberchem.be

Vestigingsplaats
Brederodestraat

Brederodestraat 119

2018 Antwerpen

T 03 292 63 00

info.beeld@academieberchem.be

Via openbaar vervoer

Met de lijn?
> Bus
6, 17, 18, 32, 295, 297
> Tram
7 en 15

Met de trein?
Station Antwerpen Berchem is ongeveer 10 minuten stappen van de academie.
Je neemt de uitgang aan de achterzijde van het station en steekt onmiddelijk aan de stoplichten de Posthoflei over. De straat die er recht tegenover uitkomt is de Statiestraat. Volg deze straat tot ze over gaat in de Driekoningenstraat. Je loopt verder tot je aan de linkerzijde de Willem Van Laarstraat tegenkomt. In deze straat bevindt zich de Academie Muziek-Woord.

Om de Beeldende Academie te bereiken, loop je de Driekoningenstraat ten einde en steekt daar de Grote Steenweg over, waarna je de Frans Van Hombeeckstraat in loopt. Dan zie je aan de overkant van het Frans Van Hombeeckplein de academie.

Via velo

Het dichtsbijzijnde Vélopunt voor de Beeldende Academie bevindt zich op het Frans Van Hombeeckplein.

Voor de Academie Muziek-Woord bevindt het dichtsbijzijnde Vélopunt zich ter hoogte van het districtshuis op de Grote Steenweg.